El Örgüsü Şal Modelleri-Örnekleri-Yapılışı

11 Şubat 2013 Pazartesi 0 yorum
Kışlık kadın örgüleri modası yüzlerce çeşit şal modelleri ve farklı örnekleri ile günlük şıklığı elde etmek çok kolay ve zevkle örülen el örgüleri. Derya Baykal örgü şal modelleri tığ işi ve iki şişle örülen en yeni modeller kış düğünlerinde gelinlerin üzerine aldıkları bir aksesuar oluyor zaman zaman, örgü seven gelinler için. Abiye kıyafetleri tamamlar bazen de, örgü şal tasarımları. Kışlık kadın kıyafetlerine zarafet kazandırır motif motif örgü şal çeşitleri. Ara sıra gün içindeki şıklığın tamamlayıcısı oluyor model model rengarenk şallar. Örgü tutkunu bayanlar kış boyunca rengarenk örnekli şalları tercih ederler kıyafetlere ayrı bir sıcaklık katsın diye. Derya Baykal şal örnekleri, nako iplerle örülen tığ örgüsü motifli şal modelleri ve çok kolay örülen örümcekli-motifli-zincirli şal örnekleri en yeni modelleri. Örgü fular, örgü atkılar ve örgü şal modelleri kadın giyiminde şık kombinler tamamlayan birer aksesuarlar olarak örülen kışlık örgüler'dir. En yeni model bayan örgü koleksiyonunda nako şalları rengarenk motiflerle örülerek moda şallar elde edilmektedir. Derya Baykal kadın örgüleri arasında en yeni şal modelleri şişle örülen motifli şallar, tığ ile örülen örümcekli şal modelleri püsküllerle süslenerek çok şık modeller sizlerin şık kombinlerine aksesuar olacaktır.
Kırmızı güllü beyaz şal modeli-örneği.Tığ ile örülen beyaz motif örnekleri üzerine kırmızı gül motifleri ve yeşil yapraklar tıpkı gül bahçesini andırmış. Tığ örgüsü kırmızı güllü beyaz şal tasarımı ile günü her saatinde şıklığı ve örgülerin sıcaklığını hissedeceksiniz.
                            
Krem rengi örgü şal modeli tığ ile örülerek bir sıra motifler eklenmiş. Motiflerden sonra örümcekler işlenerek farklı bir model tasarlanmış krem rengi şal örneğinde. Örgü krem şal modası gelinliklerin, günlük kıyafetlerin ve abiye kıyafet kombinlerinin şık aksesuarı ve tamamlayıcısı örgü şal çeşitleri-modelleri-örnekleri-resimleri.
Üç renkten örülmüş büyük motifli lila şal modeli. Uzun uzun saçaklar ve kocaman örgü motifler'le sümbüller gibi  mor mor örgü şal örneği-modeli günümüzde kadınların şık aksesuarları olarak kullanılmaktadır. Beyaz ve lila renklerin o muhteşem motifli şal modası günün her saatinde size ayrı bir şıklık katacaktır. 
Örümcekli kırmızı şal örneği-modeli-yapılışı. En yeni model örümcekli motifli şal örneği-modeli kışlık  kıyafetlere bambaşka bir şıklık katan el örgüsü kırmızı şal modeli. Çok kolay örnekli kırmızı şal zincirler ve motiflerden oluşan yepyeni model. Derya Baykal örgü şalları tığ işi ve şişlerle örülen motifli şal çeşitleri-örnekleri-modelleri-renkleri-resimleri.
Tığ işi beyaz yapraklı şal modeli-örneği. Beyaz nako iplerle örülmüş yaprak  örnekli şal modelini bahar aylarının serin havalarında kullanarak örgü modasını yaşayabilirsiniz. Hırka ve ceketler giymeden de, örgü şallar'la çok şık şal kombinleri yaratabilirsiniz.
Tığ örgüsü motifli kırmızı şal ile kışlık kıyafetler tamamlanarak şık kombinler oluşturabilirsiniz. Çiçek motifli kırmızı örgü şal modeli yapılışında motifler ayrı ayrı örülmüş birbirine eklenerek en güzel motifli şal örneği elde edilmiş. Siyah file örgü şal modeli yapılışında ise kırmızı çiçek motifler yine tığ ile örülerek siyah şalın etrafına eklenmiş en sonuna püsküller yapılarak çok şık örgü şallar tamamlanmış, kışlık kombinleri daha şık gösteren örgü şallar.

Read more >>

Sevgililer Gününe Özel Erkek Küpeleri

1 Ocak 2013 Salı 0 yorum
Erkek aksesuarlarının en yeni farklı modelleri, erkek küpeleri. Aris pırlanta koleksiyonunda yer alan, tek taş pırlantalı erkek küpeleri, gümüş erkek küpe modelleri, siyah çelik erkek küpe çeşitleri, halka küpeler, klipsli erkek küpe modelleri ve nakışlı küpeler'le daha modern, daha genç görünebilir, farklı bir tarz yaratabilirsiniz kendiniz için. Sevgililer gününde, doğum günlerinde, özel günlere özel çok şık erkek küpe modelleri, artık günümüzün en trend erkek takıları arasında. Erkek aksesuarlarının yepyeni modelleri, küpe çeşitleri 2013 modası. Yeni yıla girerken de erkek aksesuarlarında yenilikler, en şık erkek aksesuarları, özel günlerin özel hediyeleri gümüş altın, çelik küpe, kolye çeşitleri, bileklikler, çelik bileklik modelleri erkeklere özel yepyeni modeller, en şık erkek takıları 2013, yeni moda erkek küpeleri, yeni model erkek takı çeşitleri, 2013 erkek küpeleri ile modern bir tarz yaratın, genç bir görünüm kazanın. En yeni erkek küpeleri taşlı modeller, tek taş altın küpeler, gümüş erkek küpeleri, moda küpeler, modern küpeler, sade erkek küpeleri de yine çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor bu yıl da.

Erkek çelik küpeleri, siyah çelik erkek küpesi modeli. En yeni model siyah çelik küpe tasarımı, özel günlerin ideal hediye seçenekleri arasında bir numara. Klipsli çelik küpeler erkeklerin şık takı koleksiyonunda yer alan yepyeni modeller.


Aris pırlanta tek taş küpe modeli erkeklerin vazgeçilmez yeni aksesuarları. Tek taş pırlanta küpe modeli Aris koleksiyonunun en gözde modellerinden. Sevgililer gününde erkeklere alınabilecek en şık değerli bir hediye seçeneği, aris pırlanta'dan erkek küpeleri modelleri-çeşitleri-örnekleri. Aris taşlı küpe modelleri.

Siyah çelik halka küpeler, siyah çelik erkek küpesi, yeni moda çelik erkek küpeleri günümüzün en son moda aksesuarlarından. Nakışlı siyah çelik küpeler siyah renk tutkunları için ideal bir model. Bu küpe modellerimiz tek takılabilir veya bir çift olarak da kullanılabilir aynı anda. Çelik siyah nakışlı erkek küpesi modeli.
Pırlanta taşlarla dizayn edilen erkek küpesi halka ve klipsli bir model. Göz dolduran gümüş taşlı küpe ile daha modern, daha genç ve daha dinamik görünmenin sırları küpe koleksiyonunda saklı olsa gerek. En yeni model erkek küpeleri. Gümüş pırlantalı küpeler.
Erkek küpesi tasarımlarında farklı modeller, yepyeni küpe çeşitlerinde roma rakamlarının da yer aldığı farklı tasarımlar, asırlar öncesi de kullanılan bir erkek aksesuarı olduğunun göstergesi anlamına gelmiyor mu? En şık erkek küpeleri, küpe resimleri-küpeler.
Tek taşlı erkek küpesi modelleri. Vidalı gümüş küpeler, pırlantalı gümüş küpe modelleri-çeşitleri-örnekleri. Modern erkek aksesuarları, olan küpe koleksiyonunda yüzlerce model, binlerce çeşit erkek küpeleri göz dolduruyor. Yeni sezonun en şık erkek küpesi örnekleri-modelleri.
Pırlanta taşlı erkek küpeleri gümüş modeller bu yılın modası. Erkeklerin en şık aksesuarları gümüş küpeler. Halka gümüş küpe çeşitlerinde pırlanta taşlar ve farklı tasarımlar bu senenin trendlerinden. En yeni model gümüş küpe modelleri klipsli ve taşlı küpe modelleri-çeşitleri-örnekleri.
Siyah çelik küpeler, erkek aksesuarlarının en gözde parçalarından. Yeni model erkek küpeleri, çelik siyah küpeler. erkeklerin favorileri arasında yer alan aksesuarlar'dır. Daha modern ve genç görünmek isteyen beyler için, moda çelik küpe çeşitleri, tercihiniz olabilir.
Erkek takıları arasında çelik küpeler, halka erkek küpeleri ve klipsli küpe çeşitleri ile modern erkelerin en şık takı tutkusu.  Bayanların erkeklere alabileceği en güzel hediye seçenekleri arasından, erkek küpe modelleri-çeşitleri-küpeler.

Read more >>

Örgü Bebek Hırka Modelleri-Yapılışı

21 Kasım 2012 Çarşamba 0 yorum
Bebeklere özel tasarlanmış el örgüsü hırkalar. Kışlık bebek örgülerinde modelli hırkalar, düz örnekli hırka-bere-patik-atkı takımlarıyla kış kombinlerini ve kış modasını sizde yaratabilirsiniz. El örgülerinde Nako iplerle örülen bebek örgü çeşitleri, kız bebek süslü hırkaları, çiçek motifli bebek hırkası örnekleri ve erkek bebek örgü hırka modelleri, her kış olduğu gibi bu kış sezonunda da oldukça ilgi gören örgüler arasında. Derya Baykal örgülerinde de bebek kışlık örgüleri, el örgüsü yelekler, el örgüleri şapkalar, el örgüleri bere-atkılar-eldivenler-hırkalar-örgü yelekler-el örgüsü motifli bereler ve şapkalar bu kış bebeklere ve çocuklara en yeni örnekli modeller tasarlanmış ve örülmüş. Kışlık örgüler arasında minik bebeklere özel süslü kışlık örgüler hazırlanır bir kış boyunca. Sonbaharın gelmesiyle birlikte, el örgüsü yapan bayanlar, bebeklere ve çocuklara çok şirin kış örgüleri hazırlarlar, taa ki kış sonuna kadar bin bir emekle. En yeni model bebek örgüleri, en şık bebek patikleri, en yeni bebek yelekleri, en yeni model bebek atkı-bere modelleri-örnekleri-çeşitleri-yapılışı. Bebek örgü örnekleri-yapılışı.
İki şişle örülen bebek hırkası yapılışı. Modelli bebek hırkaları yakadan başlanarak kollara doğru örülür. Düz örnekli hırka kolları, kabartmalı örneği ile kız bebek hırkası, bere takımı ile kış kombinlerini tamamlayabilirsiniz. El örgüsü pembe hırka, pembe örgü bere ile bebekler kış soğuklarından korunacak. 
Motif kabartmalı beyaz hırka modeli-örneği-tasarımı. El örgüsü modelli beyaz bebek hırkası modeli-örneği-yapılışı. En yeni model bebek hırkası örnekleri-modelleri.  Bebek hırkaları, bebek ceketleri. Örgü ceketler. Kışlık örgü bebek ceketleri-modelleri-örnekleri-resimleri.
Kapşonlu bebek hırka modeli, kapşonlu sarı bebek hırkası, Tığ örgüsü kapşonlu sarı hırka.  Nako sarı iplerle örülen bebek hırkası, yeni sezonun en şık bebek-çocuk hırkaları-modelleri-örnekleri, en yeni model çocuk hırkası modelleri-örnekleri.
Erkek bebek hırkaları, örgü bebek hırkası örneği, mavi nako iplerle örülen bebek hırkaları-modelleri-örnekleri. En yeni model bebek hırkaları iki şişle örülmüş, yandan ipli örgü hırkalar. En yeni trend erkek bebek mavi hırkası modeli-örneği-tasarımı.
Yakadan başlanarak örülen bebek hırkaları, kabartmalı örneği, yakayı süsleyen mavi kurdele  ile bebek kış modasını yansıtan örgü mavi hırka. Yeni model bebek örgü hırkaları-modelleri-örnekleri.
Bebeklere özel tasarlanan örgü beyaz hırka-örgü beyaz şapka, beyaz örgü battaniye, beyaz  tığ örgüsü  patik bebeklerin kışlık kombinlerini tamamlayan örgü çeşitleri, el örgüsü bebek kışlık koleksiyonu.
Beyaz örgü hırka, beyaz örgü atkı, örgü beyaz bere takımlarıyla bebekler ve çocuklar kış modasını yakalayacaklar. En yeni model bebek örgü çeşitleriyle kış soğuklarını hissetmeyecekler.
İki şişle işlenmiş mavi hırka. saç örgüsü ile şıklığı öne çıkan mavi hırka bebeklere özel kış modası. Yeni sezonun en şık mavi bebek hırkası örneği-modeli-resimleri. Mavi örgü hırka yapılışı. İki renkli örgü hırkalar düz örnekli modelin üzerine saç örgüsü ile farklı görünüm katan el örgüsü tasarımı.
El örgüsü kız bebek hırkası, örgü çiçekli patik, turuncu beyaz çiçekli bere, iki şişle örülmüş kız bebek örgü modelleri. El örgülerinin en şık hırkası-modeli. Çiçek motifli kız bebek hırka-bere-patik takımlarıyla kış modasını siz de yaratın. Yeni model bebek örgülerinde çiçek motifli turuncu-beyaz hırkalar-bereler ve örgü bebek patik koleksiyonu, yeni sezonun en şirin bebek örgüleri. 


Read more >>

Yeni Moda Kırmızı Gece Ayakkabıları

25 Ekim 2012 Perşembe 1 yorum
En yeni model kırmızı bayan ayakkabıları. Özel günler ve kokteyl davetleri için şık ve modern ayakkabıları tercih edersiniz. Yeni sezonun en şık kırmızı-platformlu-yüksek topuklu bayan ayakkabıları göz kamaştıran şıklığa sahip. Bayanlar, abiye kıyafetlerini tamamlayan gösterişli şık ayakkabıları tercih ederler. Yazlık abiye kırmızı ayakkabılar ve kışlık abiye ayakkabı çeşitleri bayanların kıyafet rengi ve modeline göre gardrobunda mutlaka bulunan, ayakkabı çeşitleri dir. Yeni model abiye bayan ayakkabı koleksiyonunda, kırmızı platformlu topuklu ayakkabılar, yer alan modeller olmalı. Kırmızı abiye ayakkabıları, tamamlamak için modern elbiseler, en şık etekler ve kumaş pantolonlarla kombinleyerek kullanabileceğiniz, kırmızı moda bayan ayakkabı çeşitlerimiz. Modern tarzda şık bayan ayakkabıları, yeni moda platformlu abiye ayakkabı örnekleri-modelleri, ince yüksek topuklu kırmızı ayakkabı modelleri, pırlanta taşlarla süslenmiş kırmızı rugan gece ayakkabıları, yeni sezon abiye bayan ayakkabı modelleri-örnekleri, hakiki deri bayan ayakkabıları, yazlık abiye kırmızı ayakkabı modelleri-tasarımları-fiyatları-resimleri.
Platformlu, yüksek topuklu kırmızı rugan gece ayakkabı modeli-örneği-tasarımı.
Yeni moda kırmızı platformlu bayan ayakkabı modelleri-çeşitleri yılın son trendleri arasında.
Sivri burunlu kırmızı gece ayakkabı modeli-örneği. Bilekten bantlı sivri burunlu kırmızı bayan ayakkabı modeli,
Gece şıklığını kırmızı ayakkabılarla tamamlayın. Abiye kıyafetlerle kombinler elde edebilmek için, kırmızı gece ayakkabıları tercih edin. 
Taşlı, kırmızı, gece ayakkabı modeli. Pırlanta taşlarla dizayn edilmiş kırmızı gece ayakkabı modeli,
Yeni moda bayan kırmızı abiye ayakkabı örnekleri-modelleri-şık gece ayakkabıları. 
 Kalın topuklu kırmızı bootie modeli, zımbalı kırmızı bayan bootie tasarımı-modeli-örneği.
En yeni model kırmızı bootie tasarımı-modeli-örneği. Diken zımbalı kırmızı abiye bootie modeli.
Yüksek topuklu, kırmızı, platformlu abiye bayan ayakkabı modeli-örneği-tasarımı. En şık kırmızı bayan ayakkabıları.
En yeni model bayan kırmızı ayakkabıları. Bantlı yazlık kırmızı abiye bayan ayakkabısı.  
Fiyonklu, kırmızı, dantel kaplamalı abiye ayakkabı modeli, Kırmızı dantelli-fiyonklu abiye ayakkabı modeli-örneği.
Burnu açık yüksek topuklu kırmızı abiye ayakkabı modeli özel günlerin şıklığı ve zerafeti olmalı. 
Pırlanta taşlarla dizayn edilmiş kırmızı gece ayakkabısı, taşlı kırmızı, bayan gece ayakkabı modeli.
Hakiki kırmızı deri-pırlantalı bayan gece ayakkabısı modelleri-örnekleri-çeşitleri. Yandan bağlamalı kırmızı deri gece ayakkabı modeli-örneği-resimleri.

Read more >>

Tığ Örgüsü Motifli Bere Modelleri

1 yorum
Her gün biraz daha yaklaşan kış sezonu için örgü çeşitleri biraz daha öne çıkmaktadır. Derya Baykal örgü bere-şapka-şal-eldivenleri bayanların şıklığını tamamlayan örgü çeşitleri. Yeni el örgülerinin gözdesi bereler-atkılar ve örgü eldivenler, olduğu kesin. Bunun yanısıra; örgü şallar, örgü hırkalar ve örgü bolerolar da bayanların kış modasına renk katan örgüler arasında. Yeni Model tığ örgüsü bere çeşitleri ve renkleri göz kamaştıran aksesuarlar dır. Bayanların kışı sıcacık geçirebilmeleri için örgüler vazgeçilmezi olmuştur her kış. Derya Baykal örgü koleksiyonu, bu kış oldukça renkli ve modern tasarımlarla göz dolduruyor. Motifli örgü bereler, ebrulu şık bere-şapka modelleri-renkleri. Rengarenk örgü eldivenler-atkı ve bere takımları da genç kızların kışlık aksesuarlarının en başında gelmektedir. Bayan kışlık örgü modellerinin en şık gözde modelleri bereler olmuştur. Tığ örgülerinin en şık motifli bereleri-yapılışı da oldukça kolay ve severek yapılan el işi. Modern el örgüleri iki şişle örülen bereler,şal-atkı-şapka-eldiven ve hırkalar kış sezonunun vazgeçilmez modası.
Anlatımlı örgü bereler, el örgüsü anlatımlı bere örnekleri-modelleri. Bordo renkli örgü bayan bere modeli.
En şık bordo bere modeli,atkı renkleri-çeşitleri.

İki şişle işlenmiş örgü bere modelleri-çeşitleri.renkleri. Krem rengi örgü bere-atkı modelleri-örnekleri-çeşitleri.
Yepyeni tasarım örgü bere-atkı örneği-yapılışı. Gül motifleriyle şıklık kazanan krem rengi atkı-bere modelleri-yapılışı.

Tığ örgüü ile yapılan örgü bere modeli. Rengarenk boncuklarla süslenerek işlenen bayan bere modeli-örneği.
Yeni moda örgü bereler, en şık örgü bere örnekleri-modelleri-yapılışı.

Beyaz çiçek motifli örgü bere modeli,örneği. Yeni tasarım örgü bereler.
En güzel örgü bere modelleri-çeşitleri. İki şişle örülen motifli bayan bereleri-modelleri-örnekleri.

Tığ örgüsü kırmızı bere-şal modelleri-örnekleri-yapılışı. Motifli kırmızı şal modeli-örneği.
Kırmızı örgü bere-atkı-şal modelleri-örnekleri-yapılışı. En güzel örgü şal-atkı-bere modelleri-yapılışı.


Derya Baykal örgü bere modelleri, örgü eldivenler. Fuşya rengi örgü bere-eldiven modelleri-çeşitleri-örnekleri. En şık örgü fuşya bereler-eldivenler.Kış modasına örgü bereleri örmek çok kolay.


Motifli bere modeli yapılışı. Sepet örgüsü motifli bere modeli-tasarımı-örneği.
Vizon rengi örgü bere modeli-örnekleri-yapılışı. Bayan örgü bereleri-modelleri. Örü motiflerle süslenerek yapılan kışlık bereler. Bayanların kış aksesuarı örgü bere çeşitleri-modelleri-renkleri.

Motifli tığ örgüsü bereler. Tığ örgüleri motifli pembe bere modeli-yapılışı.
Bayanların kış modası örgü bereler.El örgüsü motifli pembe bere örneği-modeli-yapılışı.
Tığ örgüsünden tasarlanmış bayan beresi-modeli-örneği. Pudra rengi tığ örgüsü bere modeli-örneği-yapılışı.
Tığ örgüsü ile örülmüş bayan bere modeli-örneği-tasarımı.

İki şişle örülen ebrulu bayan beresi-modeli-örneği-yapılışı. Motifli örgü bere örneği-modeli-yapılışı.
En şık örgü kışlık bereler. Yeni model bayan örgü bereleri. Dolgulu motiflerin süslediği- ebrulu pembe bere modeli-örneği.

El örgüsü gri bere örneği-modeli, tığ örgüleri gri bereler, sıcak kış geçirmek isteyen bayanların şıklığı örgü bereler.
En şık örgü bere çeşitleri-renkleri-modelleri-yapılışı. Tığ örgüsü ile tasarlanan motifli-örgü-gri bere modeli-yapılışı-örneği.

Kırmızı örgü bere modeli-örneği. Kışlık örgü bereler, kış modası örgü bayan bereleri.
El örgülerinin en şık aksesuarı örgü bereler. Bayan bere çeşitleri-modelleri.
Örgü atkı-bere-eldiven modeli.İki şişle örülmüş püsküllü beyaz bere,  beyaz atkı, beyaz eldivenler'le kış şıklığını yaratın.
İki şişle işlenmiş bayan bere-atkı-eldiven takımları-modelleri-örnekleri-çeşitleri-yapılışı.

Papatyalı örgü bere modeli, tığ örgüsü papatyalı bere örneği-modeli-tasarımı-yapılışı. Tığ örgüsü ile örülen mavi bere üzerine papatya motifleri ve uğur böceği-rengarenk çiçek motifleriyle süslenmiş-en şık örgü papatyalı bere modeli.
En güzel örgü bayan bereleri. Bayan örgü bere modeli-örneği-yapılışı. Papatyalı mavi örgü bere modeli-örneği-yapılışı.
Tığ örgüsü motifli bere, ebrulu örgü bere modeli, tığ örgüsü örgü motifli bere.
Yeni örnekli bayan bere modelleri-yapılışı,örneği-çeşidi, Sıcak bir kış geçirmek isteyen bayanlara özel tasarım örgü motifli bereler.

Tığ örgüsü bere-atkı takımı modelleri, Kış günlerinin en trend aksesuarı örgü atkı-bere çeşitleri-örnekleri-modelleri.
Yeni model örgü atkı-bere modeli. Pudra rengi örgü atkı-bere modası-modeli-örneği-yapılışı.


Read more >>

Aysira Gelinlik

19 Ekim 2012 Cuma 0 yorum
Aysira gelinliklerinde son moda. Aysira moda evinin en şık kabarık gelinlik modelleri-çeşitleri. Evlenme zamanım geldi diyorsanız eğer, marka gelinlikleri gözden geçirme zamanı geldi. Gelinlik markalarında muhteşem seçenekler, beyaz ve krem rengi gelinlik modelleri gelin adaylarının, belki de yıllarca hayallerini süsleyen modeller olmalı. Yeni moda gelinlikler Aysira'da. Her bedene ve her yaşa hitap eden Aysira gelinlikleri dantelli modeller ve kabarık kuyruklu gelinlikler oldukça şık ve modern tasarlanmış Uzun kollu dantelli gelinlikler Aysira'nın en modern yeni koleksiyonu. Yeni model krem gelinlikler, beyaz gelinlikler kadar tercih edilen modeller oldu. Dantel kollu Aysira gelinlikleri zarifliği ve göz alıcı şıklığı ile gelin adaylarının kalbinde taht kuran Aysira koleksiyonu. Günümüzün yeni moda gelinlikleri tek omuzlu modeller, straplez gelinlik çeşitleri, modern tasarımlı gelinlik modelleri, saten gelinlikler, kabarık saten gelinlik modelleri ile muhteşem bir gelin olmaya hzırmısınız. Aysira gelinlikler. Aysira gelinlik, moda gelinlikler, son moda gelinlik çeşitleri-modelleri.
Kabarık tül gelinlik modeli, tek omuzlu tül gelinlikler Aysira moda'nın en zarif şık modellerinden.
Gelin adaylarının en çok tercih ettikleri kabarık gelinlikler Aysira moda evinde.

Krem rengi kabarık saten gelinlik. Saten krem rengi gelinlik modeli Aysira koleksiyonunda yer alan en şık modellerden bir tanesi. Son moda krem gelinlikler Aysiranın en şık koleksiyonu.

Straplez kuyruklu gelinlik modeli, kuyruklu straplez kabarık gelinlikler Aysira moda'nın en şık tasarımları-modelleri-örnekleri.Yeni sezonun en şık straplez-kabarık gelinlikleri.

Uzun kollu dantelli gelinlik, kabarık dantel kollu gelinlik modeli Aysira moda evinin en şık tasarımı-modeli.
Yeni sezon Aysira gelinlikleri motif-motif dantellerle bezenmiş modeller, gelin adaylarını büyüleyen muhteşem gelinlik çeşitleri-modelleri-resimleri.

Mendil etekli dantelli gelinlik modeli Aysira koleksiyonunda. Aysira gelinlik modelleri yeni sezonun en şık modelleri-tasarımları, Aysira mendil etekli gelinlik örnekleri-modelleri-çeşitleri-resimleri.

Aysira dantelli gelinlikler. Aysira dantel etekli kabarık gelinlikler, gelin adaylarının hayalini süslüyor. Dantelli kabarık straplez gelinlik tasarımı 2013'ün en şık modeli. Aysira gelinlikleri.

Aysira kabarık gelinlik modeli, kabarık aysira gelinlik tasarımı, straplez kabarık gelinlik koleksiyonunda  Aysira moda evi. Aysira koleksiyonunda kabarık gelinlikler göz kamaştırıyor.Read more >>